Ottakaa minuun yhteyttä Liity jäseneksi
Etusivu / Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kaikki kauppakamarin yhteystiedot

Liity: Etelä-Karjalan kauppakamari
Jäsenvastaava: Mika Peltonen
mika.peltonen@kauppakamari.fi
p. 040 5134 490
  Liity: Oulun kauppakamari
Jäsenvastaava: Esa Pellikainen
esa.pellikainen@kauppakamari.fi
p. 040 0682 403
  Liity: Etelä-Pohjanmaan kauppakamari
Jäsenvastaava: Tomi Kohtanen
tomi.kohtanen@kauppakamari.fi
p. 040 5122 586
  Liity: Pohjanmaan kauppakamari
Jäsenvastaava: Mia Brännbacka
mia.brannbacka@kauppakamari.fi
p. 050 3092 331
  Liity: Etelä-Savon kauppakamari
Jäsenvastaava: Tanja Puputti
tanja.puputti@kauppakamari.fi
p. 044 5915093
  Liity: Pohjois-Karjalan kauppakamari
Jäsenvastaava: Niina Mustonen
niina.mustonen@kauppakamari.fi
p. 050 3810 770
Liity: Helsingin seudun kauppakamari
Jäsenvastaava: Pekka Launiainen
pekka.launiainen@kauppakamari.fi
p. 0400 423 873
  Liity: Rauman kauppakamari
Jäsenvastaava: Johanna Huhtala
johanna.huhtala@kauppakamari.fi
p. 044 728 0896
  Liity: Hämeen kauppakamari
Jäsenvastaava: Päivi Pulkki
paivi.pulkki@kauppakamari.fi
p. 040 563 5013
  Liity: Riihimäen-Hyvinkään kauppakamari
Jäsenvastaava: Tuija Hämäläinen
tuija.hamalainen@kauppakamari.fi
p. (019) 871 2353
  Liity: Keski-Suomen kauppakamari
Jäsenvastaava: Jaana Seppälä
jaana.seppala@kauppakamari.fi
p. 040 719 6862
  Liity: Satakunnan kauppakamari
Jäsenvastaava: Jarkko Huhtala
jarkko.huhtala@kauppakamari.fi
p. (02) 6340 715
  Liity: Kuopion kauppakamari
Jäsenvastaava: Taina Jutila
taina.jutila@kauppakamari.fi
p. 050 3132 903
  Liity: Tampereen kauppakamari
Jäsenvastaava: Akira Ropo
akira.ropo@kauppakamari.fi
p. 050 0622 128
  Liity: Kymenlaakson kauppakamari
Jäsenvastaava: Anu-Aino Saharinen
anu-aino.saharinen@kauppakamari.fi
p. 040 5964 433
  Liity: Turun kauppakamari
Jäsenvastaava: Tiina Jaatinen
tiina.jaatinen@kauppakamari.fi
p. 050 321 2781
  Liity: Lapin kauppakamari
Jäsenvastaava: Taija Jurmu
taija.jurmu@kauppakamari.fi
p. 040 510 8889
  Liity: Ålands näringsliv
Jäsenvastaava: Dan Andersson
dan.andersson@naringsliv.ax
p. (018) 29 15 16
  Liity: Länsi-Uudenmaan kauppakamari
Jäsenvastaava: Torleif Söderlund
torleif.soderlund@kauppakamari.fi
p. 050 0506 712